KINESIOTAPING - Bee Hero Sport Center

Przejdź do treści
KINESIOTAPING
  • Kinesiotaping dla pacjentów po operacjach
Kinesiotaping po operacyjny gdy pacjent jest osłabiony i obolały oraz gdy zmaga się z opuchniętymi rękami lub nogami. Terapia łączy się z rehabilitacja ruchową gdyż jest to terapia uzupełniająca.Cała tajemnica kryje się w sposobie naklejenia plastra i jego właściwościach. Ma on cięar, grubość i rozciągliwość podobną do skóry.
  • Kinesiotaping limfatyczny ( na obrzęki, blizny itp. )
Kinesiotaping limfatyczny to zastosowanie techniki, która może przyśpieszyć zmniejszenie się powstałego przebarwienia i obrzęku po urazie. Będzie ona stymulowała mechanizmy pobudzające angiomotorykę naczyń włosowatych oraz przedkolektorów i kolektorów limfatycznych podobnie jak w manualnym drenażu limfatycznym. Technika limfatyczna wykonywana jest tak, aby dochodziło do rotacji tkanek w ruchu jak i spoczynku, “otwierając” przestrzeń dla płynów tkankowych. To powoduje, że ułatwia im odpływ do najbliższych węzłów chłonnych.
  • Kinesiotaping przeciwbólowy
Kinesiotaping przeciwbólowy jest najszybszą formą terapii oraz w pełni bezpiecznym, nieobarczonym ryzykiem powikłań sposobem walki z bólem. Wskazaniem do stosowania plastrów do tapingu są m.in. bóle pourazowe, reumatyczne i pooperacyjne. Taśmy wykorzystuje się w leczeniu bólów kręgosłupa u kobiet w ciąży oraz w przebiegu dyskopatii czy rwy kulszowej. Działanie przeciwbólowe znalazło zastosowanie w łagodzeniu objawów towarzyszących ostrogom piętowym, łokciu tenisisty i golfisty.
  • Kinesiotaping dla kobiet w ciąży
Kinesiotaping dla kobiet w ciąży które mają dosyć stosowania leków przeciwbólowych lub nie powinny ich zażywać a ból ciągle dokucza.

Cookie Policy | Copyright © 2019 Bee Hero Sport Center
Wróć do spisu treści