o nas - Bee Hero Sport Center

Przejdź do treści
Nasz klub to gwarancja niezwykłych sportowych atrakcji . Oferujemy najwyższy poziom i niepowtarzalny sportowy klimat wśród doświadczonych pełnych energii pasji trenerów. Dbamy o to, by w naszym klubie panowała rodzinna atmosfera. Pomagamy osiągnąć sukces sportowy przez pasję i systematyczny trening.  W Bee Hero- Sports Center każdy trening jest inny, bo nie ma nic gorszego niż monotonia wykonywania cały czas tych samych ćwiczeń. Dzięki temu nie mija zapał, a na trening, który staje się zabawą, sposobem na poznanie możliwości własnego ciała.
Nazwa Bee Hero powstała z myślą o charakterze naszego klubu, oryginalność, wspólnego celu jakim jest dążenie do doskonałości, wzajemnej inspiracji i motywacji po to by świat był jeszcze piękniejszy i aby chwytać dzień pełnymi garściami. Pszczoła odzwierciedla naszą pracowitość, harmonię i pożyteczność w tym co robimy, natomiast Hero- bohater odzwierciedla nasze szlachetne intencje i czyny, które uświęcają nasz cel, dzięki którym stajemy się zdrowsi, silniejsi, sprawniejsi- lepsi .

Jesteśmy dla Was ! Dzielimy się wiedzą!

Prowadzimy zajęcia dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. W naszej ofercie na pewno znajdziecie coś dla siebie. Jeśli potrzebujesz indywidualnych zajęć mamy również trening personalny.

Dołącz do Nas !

Naszym celem jest propagowanie zdrowego trybu życia oraz zachęcanie do spędzania aktywnie czasu . Przyjdź i poczuj rodzinną atmosferę, której nie zaznasz nigdzie indziej !

FAQ
Cookie Policy | Copyright © 2019 Bee Hero Sport Center
Wróć do spisu treści