trenerzy - Bee Hero Sport Center

Przejdź do treści
Grzegorz Mulinek
– założyciel Bee Hero- Sports Center, trener z 30-letnim doświadczeniem sportowym i prawie 10-letnim stażem trenerskim. W naszym Klubie prowadzi zajęcia Muay Thai, Gimnastyka dla dzieci, Streetworkout, Cross Trening. Aktywnością fizyczną zajmował się od wczesnej młodości – już jako 6-latek rozpoczął przygodę ze sportem. Między innymi dlatego wie, jak podejść do dziecka, by zachęcić je do ćwiczeń. Grzegorz to zawodnik i trener Muay Thai, fan Crossfitu, ratownik, instruktor pływania i B-Boy. Przez długi czas trenował także Streetworkout, Gimnastykę i wiele innych dyscyplin. Ukończył ogromną ilość kursów, także za granicą. Posiada kwalifikacje pierwszej pomocy. Jest człowiekiem ciekawym świata – interesują go zagadnienia z dziedziny biologii, anatomii i fizyki, nowoczesna technologia, dietetyka i suplementacja, i oczywiście wszystko to, co związane jest z aktywnością fizyczną. Mimo dużego doświadczenia ciągle poszerza swoje zainteresowania, kwalifikacje i umiejętności. Ma głowę pełną pomysłów - dba o rozwój Bee Hero i o dobrą atmosferę w Klubie. Jest organizatorem wielu wyjazdów, wydarzeń i imprez, a także pomysłodawcą większości działań Bee Hero. W 2004 roku rozpoczął przygodę z Tajskim Boksem – było to w Wielkiej Brytanii, gdzie trenował w wielu klubach - między innymi w KO GYM, pod okiem Khru Kris. Tam startował w turniejach na zasadach zawodowych, czyli bez ochrony piszczeli, łokci i głowy. Do Polski na stałe wrócił w 2009 r. Rok później otworzył w Ostrołęce Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Cel”. Studiował w Akademii Wychowania Fizycznego. Zdobył uprawnienia olimpijskiego instruktora Taekwondo z najlepszym wynikiem. Swoje trenerskie umiejętności przypieczętował w 2013 r. zdobywając uprawnienia instruktora sportu Muay Thai. We wrześniu 2017 r. ukończył Seminarium Gimnastyczne: „Kształtowanie siły specjalnej w Gimnastyce Sportowej”. W Styczniu 2018 roku brał udział w Seminarium Gimnastycznym Metodyka treningu gimnastycznego. W lutym tego samego roku ukończył Seminarium Metodyka treningu gimnastycznego dla dziewcząt.
Natalia Owczarska
Jest trenerką i fizjoterapeutą. W Bee Hero prowadzi zajęcia Zdrowy Kręgosłup oraz Fitness. Jest idealną osobą na odpowiednim miejscu, ponieważ jako fizjoterapeutka wie, jakie ćwiczenia są odpowiednie dla naszego zdrowia.
Oprócz treningów Natalia prowadzi również masaże. Interesuje się zdrowym stylem życia, psychologią i nowymi technikami terapeutycznymi. Ukończyła Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie i cały czas doskonali swoje umiejętności, poprawia kwalifikacje. Czerpie maksimum satysfakcji z pracy z ludźmi. Najbardziej lubi obserwować postępy swoich podopiecznych.
Natalia mówi o sobie: „Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą. Fascynuje mnie anatomia człowieka i możliwości jakie daje nam nasze ciało - to, co możemy osiągnąć, jeśli włożymy w nie odpowiednią ilość pracy. Kiedyś ćwiczenia były dla mnie przykrym codziennym obowiązkiem, jednak w miarę obserwowania wyników jakie one dają, coraz bardziej zaczęłam się do nich przekonywać. Teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że uwielbiam aktywność fizyczna i jestem od niej uzależniona. Uważam, że aktywność fizyczna jest najlepszym sposobem na pokonanie naszych ograniczeń, najskuteczniejszą profilaktyką w zapobieganiu wszelakim bólom oraz najlepszą receptą na szczęśliwe życie. Efekty zawsze zależą od nas samych, jednak przez zdobytą przeze mnie wiedzę chciałabym pomóc Wam w ich osiąganiu.”

Olek Waszkiewicz
- trener. Aktualny mistrz Polski Street Workout 2019, jego staż treningowy to 3 lata 6 miesięcy; osiągnięcia w kalistenice: - Mistrzostwo Polski Street workout 2019 - 5 miejsce na WK EURO CUP, międzynarodowe Zawody Street Workout - 3 miejsce na National Street Workout championships of Poland - 3 miejsce na ST8 Workout Battle, międzynarodowe Zawody Street Workout battle Kępno - 1 miejsce na BAR BATTLE King of freestyle open 2018 - Najsilniejszy Ostrołęczanin 2017 - 3 mmiejsce zawody O puchar Burmistrza Bemowa 2017 - 1 miejsce na Ogolnopolskich Otwartych Zawodach Gimnastycznych w Łodzi 2019
Jestem trenerem Street Workout, zajmuje się tym sportem systematycznie już 4 lata, Wcześniej także trenowalem tą dyscypilne od dzieciństwa, lecz były to lekkie treningi. Zaczynałem w parku na przyrządach Street Workout w Ostrołęce tam rozbudowałem swoją siłę i zaczynałem już startować w zawodach. Do klubu bee hero dolączylem po roku treningów, tutaj miałem możliwość rozwinąć jeszcze bardziej swoje umiejętności, co też przyczyniło się do osiągnięcia Mistrzostwa Polski 2019. Jestem otwartą i pozytywną osobą i chętnie pomagam ludziom wprowadzając ich w ten sport dzieląc się swoimi umiejętnościami, które zdobyłem trenując setki godzin.

Michał Bobiński
– instruktor rekreacji ruchowej: specjalność fitness-ćwiczenia siłowe. W Bee Hero prowadzi zajęcia Sztangi oraz Cross Trening.
Zawsze jest w 100% przygotowany do zajęć, sumienny i solidny. Jego zaangażowanie w wykonywaną pracę przekłada się na treningi, dzięki czemu uczestnicy zajęć mogą wyciągnąć jak najwięcej z ćwiczeń. Jest wykwalifikowanym trenerem z wieloletnim stażem i doświadczeniem zawodowym. Jego treningi charakteryzuje brak rutyny, profesjonalne i indywidualne podejście do trenujących, a także duża dawka motywacji – niezbędna do wytrwania w swoich postanowieniach. Ciągle poszerza swoje kwalifikacje, bierze udział w wielu szkoleniach, np. w styczniu 2018r. uczestniczył w Seminarium Gimnastycznym Metodyka Treningu Gimnastycznego.
Michał mówi o sobie: „Jestem pasjonatem sportu oraz zdrowego stylu życia. Propaguje dbanie o zdrowie, dietę, sylwetkę, sprawność fizyczną. Zanim zaczęła się moja przygoda
z Crossfitem  przez wiele lat uprawiałem kulturystykę i sztuki walki. Nieprzerwanie rozwijam swoje umiejętności i poszerzam wiedzę o nowe metody treningowe. Stawiam głównie na poprawę sprawności, siły i koordynacji przy wysokiej intensywności treningu czego „efektem ubocznym” jest poprawa sylwetki. Gwarantuję indywidualne podejście do każdego klienta i osiągnięcie zamierzonego celu.”

Konrad Goździewski
– instruktor Street Workout , który w Bee Hero prowadzi zajęcia pod tą samą nazwą. Jest intensywnie zaangażowany w rozpowszechnianie tego sportu: 16 marca 2015r. utworzył pierwszą nieoficjalną grupę Street Workout, a od 1 czerwca 2015r. organizuje zawody Street Workout w Ostrołęce. Jego osiągnięcia to m.in. IV miejsce na zawodach Street Workout w Mławie - w kategorii Siłówka, II Miejsce w Zawodach Siłowych - o tytuł najsilniejszego Ostrołęczanina w mieście. W styczniu 2018 roku ukończył Seminarium Gimnastyczne Metodyka treningu gimnastycznego.
Konrad pisze o sobie: „Jestem instruktorem Street Workout w Bee Hero, a także pierwszym Ostrołęczaninem, który zaczął prowadzić zajęcia grupowe w plenerze. Przez dwa lata prowadziłem zajęcia i zachęcałem ludzi do wspólnych ćwiczeń. Dokładnie 13 marca 2014 zacząłem swoją przygodę ze Street Workout. Wtedy pierwsze pompki i pociągnięcia dosłownie zmieniły moje życie. Jestem samoukiem, każde zdobyte doświadczenie było testowane na mojej skórze, dobierałem ćwiczenia w taki sposób, aby wzmocnić i rozbudować moje ciało. 6 listopada 2016r. ukończyłem kurs Instruktora Street Workout – lvl 1., a 30 września 2017r. Seminarium Gimnastyczne "Kształtowanie siły specjalnej w gimnastyce sportowej".  Utworzyłem na Facebook’u fanpage pod nazwą „Street Workout”, gdzie rozpisuję plany treningowe, motywuję i przekazuję swoją wiedzę na temat tego sportu. Jestem też organizatorem pokazów Street Workout w Ostrołęce i okolicach. Jako trener skupiam się na budowaniu siły, wytrzymałości, sylwetki i zdobywaniu umiejętności. Zajmuje się też układaniem planów indywidualnych: Kalisteniki, Street Workout oraz treningów domowych.  

Aleksander Białobrzewski
- to trener Breakdance z 16 letnim stażem tanecznym. Oprócz tańca ma doświadczenie w nauce gimnastyki , akrobatyki oraz zaawansowanych ćwiczeń z kilku innych dziedzin. Ma na swoim koncie liczne sukcesy zarówno w Polsce jak i za granicą tak jak zwycięstwo na zawodach w Holandii"Jammin on the beat" kilka lat temu - zawody w skali Europejskie ze swoją grupą , jak i nie dawne zwycięstwa - Krynica Zdrój 2 na 2 .
Aleksander mówi o sobie jako o człowieku mocnym fizycznie, gibkim i silnym psychicznie. Uważa, że każdy krok i każda chwila jest szansą by stworzyć coś lepszego w życiu. Potrafi nadać kierunek na dobre tory, jeśli ktoś gotów jest na naukę. Potrafi również szybko nauczyć pewnych elementów, ponieważ ma w tym doświadczenie. Na zajęcia do Aleksandra zapraszamy szczególnie tych z dużą dawką energii, która zamiast uwalniać się w agresywny sposób w tańcu jest uwalniana kilka razy lepiej.

Cookie Policy | Copyright © 2019 Bee Hero Sport Center
Wróć do spisu treści